Befason Roberti, tregon ku po jeton pas ndarjes nga Nora

Robert Berisha po vazhdon me deklarata befasuese pas ndarjes nga Nora Istrefi.Këngëtari mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku padyshim që foli edhe për ndarjen nga Nora Istrefi.I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku se me kë po jeton tani këngëtari, duke qenë se edhe kjo pjesë u komentua gjatë pas ndarjes së tyre, Robert Berisha tha se ai jeton edhe me Norën dhe Reneenë.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju