Befason vajza nga Kosova! E lash te fejumin nga Prishtina dhe u martova me një djal te zi

Befason vajza nga Kosova! E lash te fejumin nga Prishtina dhe u martova me një djal te zi

Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam shume e lumtur me ta. Jeta eshte e imja une ne e kam djaloshin tim edhe pse eshte i zi ska dert une thjesht kisha f.rik si do e marr ket histori babi im me qense idea per tu fejuar me at djalin ne kosove ishte e babit shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih postimin e saj.