Bëhen bashkë Nora e Roberti, publikojnë pamje nga takimi

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit po vazhdon të bëjë shumë bujë në publik.Ata i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, përcjell ORAinfo.Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale edhe pas ndarjes.Mirëpo, sot Roberti ka publikuar një video me të cilën ka hututar publikun, ku shihet se kanë dalë për darkë bashkë me Norën dhe shoqërinë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: