Behet vip, Brisida Rroku me 6 mije fansa ne instagram

Brisilda Rroku është vajza e cila u bë protagoniste në historinë më të përfolur në rrjetet sociale të treshes Rita-Noja-Brisi. Gjithçka nisi pasi e dashura e Nojes (Ndue Preka), Rita mori vesh se i dashuri i saj kishte kryer marr.ëdhënie me Brisildën, sipas saj vetëm një herë.

Pas kësaj Rita, bëri disa video ku shihej teksa dhu.nonte Brisin. Videot u shpërndanë me shpejtësi në media dhe bjondja e historisë përfundoi e arr.estuar për t’u liruar sërish pak ditë më pas.

Së fundmi në skenë ka dalë vetëm Brisilda Rroku. Pak ditë më parë ajo publikoi një video ndërsa sot është duke bërë namin në Instagram. Me bio-n “Daddy’s Girl” dhe me përshkrimin se me mirësinë në zemër nuk je kurrë vetëm ajo numëron mbi 6 mijë followersa.

Epo mesa duket videot i kanë shërbyer për famë.