Bën jetë mes luksit dhe qejfit, Linda tregon ku i gjen paratë: Ja kush më karikon (Video)

Linda Rei është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar që pas deklaratës së saj të bujshme. Linda shpesh komentohet edhe për jetën e luksit e udhëtimet nëpër botë dhe burimin e të ardhurave për të bërë një jetesë të tillë, ajo e ka zbuluar sot në një intervistë për “Panorama plus”.

Duket se bën një jetë të bukur mes luksit, qejfit dhe netëve zjarr. Kush po të karikon kaq fort ja pergjigja e saj shtype rekl,am dhe shiko vide,on: