Beniada fillon të masazhojë Donaldin! E “ç mend” me levizjet e saj, ai rrotullon sytë (Video)

Beniada fillon të masazhojë Donaldin! E “ç mend” me levizjet e saj, ai rrotullon sytë (Video)

Ditën e djeshme, Donald Veshaj ka “shijuar” një masazh nga modelja seksi Beniada Nishani. Banorët kanë gjetur mënyra të ndryshme për të kaluar kohën gjatë qëndrimit në dhomën e d ënimit e një ndër to

ishte edhe ky detaj që nuk i ka shpëtuar fansave të Bora Zemanit dhe këngëtarit. Teksa ishte ulur në kolltuk, Beniada nisi ta masazhonte Donaldin tek koka, gjë që atij i ka pëlqyer shumë, gjë që u duk edhe nga mimikat e tij.

Pjesë nga biseda:

Semi: Masazhi i Beniadës është më shumë përkëdhelje. Shi iku fare ky (qesh).

Donaldi: Ua, e di ça masazhi?!

Beniada: Ça masazhi? Edhe kur të prekin veshët kështu.

Semi: Shiko si i ka sytë, si për poshtë.

Kledi: Lëre mos e prek, ta shijojë djali!

Beniada: Mos ia ul sytë!

Semi: Po ashtu i ka!