Bëri na.min në klipin e Stresit, modelja poston videon duke bërë s*ks në dush (Video)

Modelja shqiptare Florida Sala duket se nuk e njeh çfarë është jeta private, e cila duhet të mbahet si e tillë.Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një video nga brenda kabinës së dushit ku edhe shihet në momente të nxehta krah një mashkulli.“Siç tha dhe Bella Thorne, më mirë po i nxjerr vetë gjërat intime, që kështu hakeri s’me kër.cënon dot,”-shkruan ajo në video shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: