Berisha e demaskon Ramën: Si s`te vije trup ta përmendesh Allahun

Ish- kryeministri Sali Berisha ka përcjellë në rrjetin social një foto të kryeministrit në Tiranë (foto e disa viteve më parë), teksa Rama shkel me këpucë sexhdet-et e muslimanëve të mbledhur në qendër të Tiranës për ritualet fetare.Berisha ka ironizuar deklarimet e Ramës këtë të dielë në Stamboll ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: