Bertan Asllani në lidhje me aktoren e serialit “Mos ma lësho dorën”

Bertan Asllani në lidhje me aktoren e serialit “Mos ma lësho dorën”

Aktorja turke nuse shqiptare Këngëtari i mirënjohur, Bertan Asllani tash e sa vite është duke jetuar në Turqi, aty ku edhe e ka gjetur dashurinë e jetës. Bertani është në lidhje dashurie me aktoren e njohur turke, Hazal Senel, e cila aktualisht është duke luajtur në serialin “Mos ma lësho dorën” në rolin e “Shirinit”, i cili transmetohet në ekranin e RTV21. Me këtë rol aktorja shfaqet si një ndihmse e “Ferides” ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: