Besoni ose jo, kjo është Genta Ismajli,miliarderi Turk asaj ia bëri edhe ktë gjë

Besoni ose jo, kjo është Genta Ismajli,miliarderi Turk asaj ia bëri edhe ktë gjë

Genta Ismajli po vazhdon të befasoj me paraqitjet në publik.

Këngëtarja tash e sa ditë po qëndron në Stamboll për të realizuar projektin me reperin e njohur turk, Eypio, shkruan Indeksonline.Ndonëse, ajo kujdeset shumë edhe për paraqitjen e jashtme, këtë herë ka zhgënjyer. Në një video që po qarkullon më rrjetet sociale, Genta ka befasuar me dukjen ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: