Bikinit e vogla gati sa nuk i nxorrën në shesh gjithçka, vajzës që u bë e famshme nga finalja e Champions Ligës

Modelja amerikane ka provokuar keq.Modelja e njohur amerikane, Kinsey, i ka provokuar ndjekësit e saj me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.Ajo e ka publikuar një foto fillimisht e pas saj një video në të cilën shihet me bikinet e njëjta të cilat gati sa nuk i nxorrën në shesh gjithçka.Kinsey nuk e ka fare problem të shfaqet e tillë dhe këtë e ka dëshmuar shumë herë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: