Biznismeni i njohur:Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 13,000 euro

Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon.
Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese.
Banesa gjendet ne kat përdhese e larte dhe ka 64 m2 ne flete poseduese ndërsa faktike mbi 70 m2…$htype relamenme poshte dhe merr kontaktin e personit ne fjale qe po e shet kete banese ju faleminderit edhe ju mundeni te na dergoni sendet tuaja falas mundemi tju postojme