Bleona hap telefonin dhe i nxjerr të gjitha/ Ja kush është këngëtari i njohur që e “ngacmon” (FOTO)

Bleona Qerreti është prej këngëtarëve shqiptare, e cila nuk e ka aspak problem të tregojë detaje private nga jeta e saj. Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në një emision televiziv, ajo nuk ngurroi dhe tregoi mesazhet që kishte me Timbaland, këngëtarin me famë botërore. “Urime për ‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt”, i shkruante ai, ndërkohë që Bleona e falenderonte dhe tha se do të vazhdojë bashkëpunimin me të. per te pare videon shtyp ne rekl,am