Blerim Destani krah Robert De Niros, legjenda bën shqiponjën (Video)

Blerim Destani krah Robert De Niros, legjenda bën shqiponjën (Video)

Aktori shqiptar, Blerim Destani ditën e sotme ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një foto krah aktorit mjaft të njohur, Robert De Niro.

Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së bashku me duart e tyre formën e shqiponjës. “Me Robert De Niron-n në setin e flimit ‘Comeback Trail’. Një nga momentet më të mira të gjithë karrierës sime” ja dhe vide shtype rekl,am dhe shikojeni: