Blerim Destani Mban Në Dorë Orën 800 Mijë Euroshe

Veç sukseseve në fushën e aktrimit, Blerim Destani vazhdon të jetë i përfolur edhe për mënyrën e jetesës së tij.
Aktori që të ardhurat kryesore i vijnë nga bizneset familjare e jo nga angazhimet e tij në aktrim, njihet për shpenzimet e mëdha në udhëtime e veshje, shkruan GazetaExpress.ë fundmi ai ka mahnitur me orën e tij të markës ‘Richard Mille’,e cila kap shifrën e 800 mijë eurove.Kjo shumë marramendëse për një orë nuk është shpenzimi i vetëm që ai bënë për veten e tij…shtyp ne rek lamen me poshte dhe lexoni te plote kete artikull.