Blero Po Bëhet Sërish Baba ? De taji Që Beri Të Gjithë Në Dys hime Se Afrona Është Shtat zënë

Pas dasmës me VIP-a, Blero dhe Afrona kanë nisur muajin e mjaltit dhe çifti po qëndrojnë në Hawaii. Nga atje kanë postuar shpesh foto e video duke treguar pamje nga pushimet e tyre.Mirëpo ditën e sotme kanë nisur thashethemet se Afrona është shtatzënë.Shkak është bërë një postim i modeles e cila shkruan se është shumë e uritur, postim i cili po komentohet si sinjal që Afrona po jep për shtatzëninë.Tjetër detaj është edhe fakti që në fotot e fundit, Afrona shfaqet me veshje të gjera duke u munduar të mbulojë barkun. Megjithatë asgjë nuk mund të thuhet me siguri duke qenë se çifti ende nuk ka bërë një deklaratë lidhur me lajmet që po qarkullojnë….per me shum infor mata shtyp ne rek lamen me posht dhe lexo laj min e plot nuk do te zhgenje heni