Blerona Zeqiri sqaron të vërtetën se a ka qenë në lidhje dashurie me Cozman

Blerona Zeqiri sqaron të vërtetën se a ka qenë në lidhje dashurie me Cozman

Moderatorja shumë e përfolur kosovare Blerona Zeqiri, ishte njëra ndër të ftuarat në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush luan”.

Në kuadër të lojërave që zhvillohen në këtë emision, moderatorja qartësoi njëherë e mirë për publikun se a ka qenë në lidhje me rep-artistin Cozman.Blerona tha se mes saj dhe Cozman shtype rekl,am dhe shiko vide,on e emisionit: