Boksieri nga Kosova: Rrraha serbin brenda 45 sekonave, vetëm pse shau shqiptarët në facebook (VIDEO)

Boksieri nga Kosova, Agim Abdullahu ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, shkruan RepublikaOnline.net
Ai ndër të tjera, tregon se si u zhvillua meçi mes tij dhe boksierit serb Kristijan Golubovic.
“Hyra në facebook, dhe e pash që boksieri në fjalë kishte sharë shqiptarët dhe unë thashë që dua ta rrrah këtë boksier”, thot Abdullahu. Per te pare videon shtypn ne rek,lamen me poshte