Boksieri nga Kosova: Rrraha serbin brenda 45 sekonave, vetëm pse shau shqiptarët në facebook (VIDEO)

Boksieri nga Kosova: Rrraha serbin brenda 45 sekonave, vetëm pse shau shqiptarët në facebook (VIDEO)

Boksieri nga Kosova, Agim Abdullahu ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, shkruan RepublikaOnline.netAi ndër të tjera, tregon se si u zhvillua meçi mes tij dhe boksierit serb Kristijan Golubovic.Hyra në facebook, dhe e pash që boksieri në fjalë kishte sharë shqiptarët dhe unë thashë që dua ta rrrah këtë boksier”, thot Abdullahu ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: