Bora dhe Donaldi puthen ne Big Brother pas ndarjes!

Bora dhe Donaldi puthen ne Big Brother pas ndarjes!

Pas takimit me Semin, Arbana ka pyetur Donaldin nese do te takoje Boren dhe ai i emocionuar ka thene:

“Po”, me tej Bora eshte pyetur nga Arbana nese do ta takoje apo jo Donaldin.

“Okay, po eshte shume e sikletshme pse duhet te ma benit kete”- ka thene Bora.

E ndonse Donaldi mendoj se nuk do te pranonte Bora ndodhi ndryshe. Ai eshte gezuar kur Arbana tha se mund te takohen e ka nisur te kerceje nga gezimi.

Donaldi eshte perqafuar me Boren dhe i ka dhuruar nje trendafil. Me tej ai i ka thene se nuk e di si ndihet.

“Nje nga gjerat qe une kam dashur me shume tek ty ka qene humori, energjia pozitive dhe kete nuk dua te ma humbasesh asnjehere”-i ka thene ajo.

”Jam i turbullt se jam brenda ti je me e kthjellet jashte, i ka thene ai.

Me tej Bora dhe Donaldi kane pranuar se e kane dashur njeri tjetrin por duket qarte qe e duan njeri tjetrin. Me tej ai ka bere batute se i duket vetja si Olsi Me Nocen dhe i ka kerkuar Bores qe ta presi jashte Top Channelit. Madje moderatorja eshte shprehur qe eshte shume e lumtur se ju be endrra realitet qe ta shohi Donaldin se cfare ben 24 h, ama ai e ka te veshtire se nuk merr dot vesh asgje per te.

“Me mend ne koke” i ka thene Bora dhe kane shkembyer edhe nje puthje