Burri im eshte azilant ka 4 vite që nuk vjen ne shtëpi, kurse un kam mbetur shtatzënë… (Video)

Pershendetje dua te ndaj me ju nje problem timin se nuk po di si tia bej hallin ksaj pune.

Ka 6 vite qe jame e martuar burri im punonte ne ndertimtari por per te fituar pak me shum se ne vendlindje vendosi te kerkoj azil pastaj te me merr edhe mua me vete.

Por 2 vite pasi burri mori rrugen e gurbetit mu mu shuan shpresat se do te kthehet perseri dhe keshtu fillova duke u hapur nbiseda me persona jashte familjes…per te pare videon se si shtip nerek.kkllamm dhe video hapet pas pak