Burri Im Shka terroi Gjithqka, Kam 6 Vjet Qe Vuaj Sepse…

Burri Im Shka terroi Gjithqka, Kam 6 Vjet Qe Vuaj Sepse…

Burri Im Shkaterroi Gjithqka, Kam 6 Vjet Qe Vuaj Sepse… Jam nje vajze 28 vjeqare edhe une mendova ta postoj historin time. Ne fakt kan kaluar rreth 6 vjet nga ajo qe po shkruaj sot.

Si gjithkush edhe une kisha krijuar lidhjen e dashurise me partnerin e enderrave.Edhe pse ai ishte disa vite me i madh se une, duheshim shume, madje jetonim te dy ne nje shtepi tonen. Ishim ne pune dhe benim nje jete plot argetime mes clubeve te Prishtines.Une punoja ne shtet ndersa ai merrej me biznes privat.

Shpesh here udhetonim jashta Kosoves varesisht nga punet qe kishim.Ne te vertete familja e tije nuk me donte aspak por per shtipe relamen meposhte dhe lexo historine qe do ju bej te qani me lot.