Burri po don te martohet me nje grua 15 vite me te vjeter, per t’marre letrat Gjermane, Ai po me pyet nese Une…

Pershendetje te dashur lexues. Historia ime nuk ka ndonje te vecante te madhe pervec nje pikepyetje qe me duhet ti jap pergjigje. Une dhe burri im kemi dy femije te mrekullueshem(3 dhe 5 vjec) . Kemi 10 vite martese. Veshtiresia ekonomike( jo shume e madhe) po e shtyn burrin te shkoj ne Europe dhe te martohet me nje grua( 15 vite me te vjeter se ai) per te marre letrat gjermane. Per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte