Burri shef policie, gruaja pedagoge/ Njihuni me çiftin që vodhi ndihmat e tërmetit

Altin Zekaj, shef i seksionit të Rendit pranë komisariatit të Rinasit dhe gruaja e tij Valbona Zekaj, pedagoge tek Akademia e Mbrojtjes, janë mes të arrestuarve nga Policia pas një video që qarkulloi në rrjetet sociale, që tregonte disa persona që vi dhnin ndihmat e mbledhura për banorët e prekur dhe të dë mtuar nga tërmeti i së martës shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni pamjet.