Çfarë ndodhi me të? Moderatorja e njohur shqiptare përfundon në sp ital

Çfarë ndodhi me të? Moderatorja e njohur shqiptare përfundon në sp ital

Rudina Dembacaj ka përfunduar në spital. Ka qenë vetë moderatoja e cila në rrjetet sociale ka publikuar disa foto ku shfaqet duke marrë serum. Nuk dihet pse Rudina Dembacaj ka përfunduar në spital, por ndoshta nga ndonjë gjendje gripale apo nga lodhje shtype rekl,am dhe shiko vide,on: