Çfarë ndodhi?! Rezart Veleshnja tregon si u pajtua me Luanën pas sherrit: Më ftoi…

Ai është një ndër aktorët më të mirë të humorit shqiptarë dhe me të vërtetë publiku e do shumë. E themi me plot gojën që rolet e tij “i qan” dhe kur themi rolët nuk bëjmë asnjë përjashtim. Bëhet fjalë për aktorin Rezart Veleshnja i cili ka goxha peshë në spektaklin e humorit “Portokalli”.Por aktori zbuloi se në fakt para se ti bashkohej stafit të Luanës, ai nuk fliste me këtë të fundit, pasi ishin zënë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: