Çfarë po ndodh mes Noizyt dhe vajzës së miliarderit shqiptar? (Video)

Çfarë po ndodh mes Noizyt dhe vajzës së miliarderit shqiptar? (Video)

Niki Delijorgji, vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji, është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare e cila e vazhdon karrierën e saj prej disa kohësh tanimë jashtë vendit.

Modelja ka fituar Miss Shqipërinë në vitin 2012, por prej kohësh duket se ajo është angazhuar dhe në aktivitete të tjera artistike si këndim e kërcim shtype rekl,am dhe shiko vide,on