Çfarë pune bën në Zvicër? Habit me përgjigjen këngëtarja shqiptare (FOTO)

Çfarë pune bën në Zvicër? Habit me përgjigjen këngëtarja shqiptare (FOTO)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj është përfolur shumë në mediat rozë, prej kohësh që ka filluar një kapitull të ri të jetës, duke iu përkushtuar fesë islame.

Ajo ndan vazhdimisht foto dhe video në rrjetet sociale nga përditshmëria e saj, si e përkushtuar ndaj fesë. Ndonjëherë realizon dhe biseda virtuale me ndjekësit, duke iu dhënë mundësinë që ta pyesin rreth jetës private.

Së fundmi Shkëndija u pyet se çfarë pune bënë në Zvicër dhe ajo u përgjigjj se iu gjendet njerëzve në nevojë.