Çfarë shkruan në rrjet djali nga Korça? Do të ‘mbani barkun’ me dorë duke qeshur kur të shihni (Video)

Postoi një foto në Facebook-un e tij, si një shaka e vogël, por që tashmë ka marrë përmasa më të madh.Denis Bezolli me origjinë nga korca është bërë hit në internet pasi një postim i tij në rrjetet sociale është bërë viral, shkruan meganews.alGjithcka nisi me një shkrim të djalit:Mua që më shikoni kështu, kokë pa krehur, e kam nisur jetën nga zero…. dhe tani kam arritur deri në 20 milion borxh ja dhe video: