Cilat janë 3 femrat më joshëse të industrisë? Ja cilën rendit të parën Robert Berisha

Cilat janë 3 femrat më joshëse të industrisë? Ja cilën rendit të parën Robert Berisha

Ndër të tjera, Robert Berisha, u pyet në emisionin “Glamour Zone” nga Ester Bylyku, se cilat janë tre femrat më seksi sipas tij. Dhe pa u menduar shumë gjatë, këngëtari, zgjodhi në vend të parë, Elvana Gjatën, së dyti Era Istrefin, dhe në përfundim Tayna.

Ai foli edhe për zënkën me vëllain Patris, dhe kunatën e tij Tunën shtype rekl,am dhe shiko vide,on: