Çiljeta, Braçe dhe kryebashkiaku në stadium; çfarë ndodhi në sfidën Partizani-Kukësi (Video)

Nuk ka fitues në sfidën më të rëndësishme të javës së 10 të Kategorisë Superiore mes Partizanit dhe Kukësit. Në ‘Selman Stërmasi’ të dyja skuadrat dolën nga fusha e lojës me barazimin 0-0. Ishte skuadra e drejtuar nga Lerda rrezikoi me Cinarin që u ndal mnga tramversa dhe portieri i kukësit, Xhika, ndërkohë që për verilindorët shansin me të pastër e pati Rroca. Cinari gjeti rrugën e rrjetës në minutat e fundit, por që u anulua për pozicion jashtë lojë shtype rekl,am dhe shiko vide,on