Cmenden banoret e BBV / ”Hiqe xhaketën të shohim pa b*thën”/ Einxhel dhe Beniada tundin të pasmet, Donaldi habit me veprimin

Cmenden banoret e BBV / ”Hiqe xhaketën të shohim pa b*thën”/ Einxhel dhe Beniada tundin të pasmet, Donaldi habit me veprimin

Gjatë spektaklit të së martës të “Big Brother VIP”, Beniada zgjodhi Einxhelin si aleate për të vazhduar lojën në çift. Që ditën e djeshme ka nisur loja, ku disa gjëra janë të detyruara t’i bëjnë bashkë.

Një ndër provat javore këtë herë në shtëpinë e BB VIP është që banorët e ndarë në çifte të kërcejnë me partnerin e tyre në çdo moment që vëllai i madh do të vendosë në sfond një këngën e tyre.

Ata e kuptojnë menjëherë se kur është momenti që të performojnë, sepse secili çift ka një këngë të caktuar me të cilën duhet të kërcejë. Mbrëmjen e djeshme, teksa të gjithë po shijonin një darkë surprizë në oborrin e shtëpisë, Beniada dhe Einxhel dëgjuan këngën e tyre në sfond dhe nisën menjëherë të kërcenin.

Djemtë ishin kthyer të gjithë për të parë dy vajzat, sepse kënga ishte e tillë që ato duhet të bënin “twerk”. Kur u çuan nga tavolina, Donaldi i tha Einxhelit të hiqte xhaketën që kishte veshur, duke nënkuptuar se ajo nuk i lejonte çunat t’i shihnin të pasmet.

Pjesë nga biseda:

Advertisements

Semi: U plotësua ëndrra, hajde çuna.

Donaldi: Hiqe atë xhupin e mësueses që ke Enxh, si zysh.

Semi: Të shohim çik b* çën.

Donaldi: Po ça b*çe ka ajo.