“Çmendet” Bleona: Atë motrën, nënën dhe komshiet…

“Çmendet” Bleona: Atë motrën, nënën dhe komshiet…

Bleona Qereti është e ftuara e radhës në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit. Në intron e publikuar nga ky i fundit, Bleona shfaqet duke sha rë një komentues, i cili e kishte f yer në një foto me Ermalin. “Atë motrën, nonën, komshiet ku t’i kesh”, i thotë Bleona para kamerave komentuesit shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni vidjeon.