‘Çmendet’ Kallashi, bën vallëzim para të ftuarave, por në fund i ndodh kjo! (Video)

Valltarja Donjeta Kosumi e njohur si “Kallashi”, është kthyer në profesionin e vjetër. Donjeta për një kohë ishte larguar nga profesioni i valltares në lokale të natës, por pas një pauze ajo ka filluar sërish në një lokacion të ri.
Në pamjet që dalin nga lokali ku punon Kallashi, shihet se ajo tërbon mysafirët të cilët kryesisht janë meshkuj,mbremjen e sotme ajo kercente mbi tavolin dhe papritmas u rrezua shtype relam dhe shiko videon ku shihet kallashi duke e tundur prapanicen do ju cmend.