Cmenduri! Vajza kerkon burre tek Aldo i Tv Klan, i del vlonjati: Kam bërë dy vr.asje për pastrim morali

Një video me zë dhe figurë nga emisioni ‘Aldo morning show’ është bërë virale në rrjete sociale dhe ka ngjallur reagime të shumta tek ndjekësit.

Një 49-vjeçar i vetëidentifikuar si Berti nga Vlora ka marrë në telefon Aldon dhe ka kërkuar që të flasë me një vajzë nga Kosova, e cila kishte kërkuar të njihej me një djalë shqiptar.

Kur Aldo e pyeti se përse kishte ngelur i pamartuar ende 49 vjeç, ai tha se kishte qenë brenda në bu.rg. Në ato momente gazetari, por edhe vajza nga Kosova e pyesin për arsyen.

“Për pastrim morali, njëri më of.endoi dhe më rra.sën brenda 9 vjet, pastaj më dë.nuan me 25 vite, prapë për pastrim morali”, tha Berti.

Ai shpjegoi se herën e parë kishte v.rarë një person dhe ishte dë.nuar me 9 vite, dhe më pas brenda në bu.rg kishte vr.arë një tjetër dhe e kishin dën.uar me 25 vite. Ndiqni videon: