Çmenduria e shoferit kosovar, e lë veturën të vozitet vetë e ulet si pasagjer duke xhiruar – VIDEO

Video e një shoferi kosovar, i cili rri si pasagjer në veturën e tij, derisa ajo vozitet vetë është bërë virale në rrjetet sociale

Në grupin ‘Marakli t’kerreve’ në Facebook, një shofer kosovar që është anëtar i këtij grupi, ka shpërndarë një video interesante ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: