Cpo ndodh kshu ? Vajza del ne ballkon te mare rreze dielli pa breke

Vapa e madhe ka bërë që shumë persona të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar ditët e nxehta të Gushtit.

Një nga mënyrat është edhe marrja e rrezeve dhe në pamundësi të shkuarjes në plazh, disa persona zgjedhin ballkonin e shtëpisë.

Një rast i tillë, i një vajze nga Vlora ka mbërritur edhe në redaksinë e JOQ ALBANIA. Edhe pse detin e ka në qytetin e saj, vajza ka zgjedhur që të marrë rreze në ballkon.

Ndër të tjera e reja ka zgjedhur që rrezet t’i marrë vetëm nga mesi e poshtë, duke hequr kështu edhe mbathjet. Epo, e do ngjyrën në të gjithë pjesën poshtë!