Cristiano Ronaldo viziton Shqipërinë, bën mjë gjest brilant për dy fëmijët që mbetën pa familje (VIDEO)

Cristiano Ronaldo viziton Shqipërinë, bën mjë gjest brilant për dy fëmijët që mbetën pa familje (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka qenë ardhja e befasishme në Shqipëri, një ditë para ndeshjes që ai e zhvillon me Juventusin kundër Lazios.

Ai me gjasë ishte i ftuar nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i cili ka befasuar dy fëmijët të cilët mbetën pa familje për shkak të tërmetit në Durrës.

Së bashku me Ronaldon ishte edhe portieri legjendar i Juves, Gigi Buffon shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: