Dafina Zeqiri me pushime në Maldive, zbulohet kush po e shoqëron këngëtaren

Dafina Zeqiri me pushime në Maldive, zbulohet kush po e shoqëron këngëtaren

Dafina Zeqiri ka gjetur më në fund pak kohë për të pushuar pas angazhimeve të shumta, me koncerte e në përgatitje të projekteve të reja. Dafina po i kalon pushimet në ishujt Maldive, një destinacion ekzotik shumë i preferuar nga VIP-at.Dafina ka zbuluar se ajo shoqërohet nga kto persona shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on: