DALIN PAMJET/ Alvisa në një club në Tiranë duke u puthur me Hysenin?

DALIN PAMJET/ Alvisa në një club në Tiranë duke u puthur me Hysenin?

Dramat për emisioni “Për’puthen “ siç duket nuk kanë të ndalur.

Kjo pasi që gjithë debati që u bë para dy javë në prime për hyrjen e ish të dashurit të Alvisës paska qenë “skenar i radhës”./pamjet meP0SHT

Marius Dervishi i njohur me emrin e skenës “Zebervoki” i ftuar ditën e shtunë në emisionin “Mes Yjesh” zbuloi prapaskenat e dy personazheve që ndodhen aktualisht në “Përputhen”.

Producenti i njohur u shpreh se Alvisa dhe Hyseni janë të lidhur edhe në jetën reale dhe se me këto veprime vetëm po gënjejnë të gjithë shqiptarët.

Sipas tij, e gjithë kjo është një lojë shumë e keqe që ata janë duke përdorur për përfitime të tyre dhe të emisionit.

“Unë i njoh personalisht, personazhin femër, kam qenë unë ai që e kam mësuar në produksionet e mia të mëparshme këto janë fakte, e kam mësuar të aktrojë dhe unë si profesori i saj i them, që aktrimi i saj është shumë i dobët”, tha aktori.
Ai shtoi se dhe personazhet e tjerë të emisionit janë në dijeni, pasi që Alvisa dhe Hyseni kanë dhe një biznes bashkë, ku ndajnë kohën së bashku./pamjet meP0SHT

“Shumica atyre personazheve shkonin të bënin marketing tek biznesi i atyre, dhe dy javë para hyrjen në emision fshinë fotot me njëri-tjetrin”, tha ai.

Marius më tej, tha se ka frikë se nëse ata e shohin emisionin do ta ndryshojnë skenarin dhe beson që ata dy do të dalin nga emisioni si çiftë./pamjet meP0SHT