Dalin pamjet e dhi.mbshme/ Ky është momenti tra.gjik kur punëtori 63-vjecari bie nga pallati në Tiranë (Video)

Faxweb.al ka siguruar pamjet e momentit kur punëtori Mëhill Përpepaj 63-vjeç, u rrë zua teksa ishte duke punuar pranë një pallati në ndërtim në zonën e Fushës së Aviacionit në Tiranë. Siç shihet dhe nga pamjet, 63-vjeçari ishte duke punuar në një lartësi të konsiderueshme, dhe më pas bie prej aty, ndërsa mbetet e paqartë, nëse ka pasur marrje mendsh, apo është penguar gjatë punës së tij sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: