Dalin pamjet e Genta Ismajlit duke u puthur me të dashurin

Ka kohë prej herës së fundit kur këngëtarja Genta Ismajli është përfolur për një lidhje.Ajo këtë pjesë ka ditur që për vite të tëra ta mbajë shumë mirë larg publikut.Mirëpo, fakti që nuk i kemi parë dikë përkrah duket se nuk nënkupton që një person i tillë mungon.Prive.al ka arritur të sigurojë një video ku Genta shfaqet teksa shkëmben puthje me një mashkull.Identiteti i tij aktualisht nuk dihet shtype rekl,am dhe shiko vide,on: