Dalin pamjet, momenti kur “zhv ishet” e bukura e Tropojës (FOTO)

Në fund të janarit, në Pallatin e Kongreseve do të jepet filmi i shumëpritur e më i komentuari “I Love Tropoja”.
Në këtë film luajnë aktorët më të mirë në vend dhe një prej tyre është e bukura e Tropojës, Arjola Demiri.
Ermali ka publikuar një pjesë të shkurtër nga filmi, ku Arjola shfaqet duke u zhveshur. “Kur i thua të ‘zhvishet nga komplekset”, shkruan Ermali, duke na shtuar edhe më shumë kuriozitetin çfarë do ndodhë në film. Per te pare videon shtyp ne rekl,amen me poshte