DALIN PAMJET/ Një i vd ekur ende në automjet, makina e prokurorit përfundoi jashtë rruge (Video)

Detaje të reja dalin minutë pas minute për ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në orën 16:30 pranë Mbikalimit të Shkozetit, ku mbeti i vr arë një person dhe u pla gos prokurori i shumëpërfolur Arjan Ndoj.Nga pamjet e para të siguruara nga gazetarja Klodjana Haxhiaj për “BalkanWeb” shihet se makina me të cilën lëvizte Ndoj ka përfunduar disa metra larg nga autostrada. Ndërkohë raportohet se personi që ka mbetur i vd ekur ndodhet ende në automjet shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: