Dalin pamjet se çka bëjnë Adelina me burrin, natën kur fëmijët janë në gjumë

Këngëtarja dikur nuk ka qenë edhe aq aktive në rrejte sociale e pas rikthimit kishte vendosur të shkëputet sërish duke mbyllur Instagramin mirëpo për hatrin e fansave këngëtarja ka vendosur të rikthehet sërish për tu bërë aktive në publikimin e fotove si nga mbrëmjet muzikore ashtu edhe nga përditshmëria.Derisa djalin e kanë në gjumë, Adelina me bashkëshortin po argëtohen pranë zjarrit duke pirë nga një gotë verë,po e kalojnë një natë romantike shtype rekl,am dhe shiko vide,on: