DALIN PAMJET/ Zbulohet shtëpia e re e Bashës, braktis apartamentin për super vilën luksoze me pishinë (Video)

DALIN PAMJET/ Zbulohet shtëpia e re e Bashës, braktis apartamentin për super vilën luksoze me pishinë (Video)

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është zhvendosur nga apartamenti i tij në katin e 12, pranë kullave te “Qemal Stafa”.Burime të dritare.net tregojnë se Basha dhe familja e tij janë shpërngulur, qysh prej javës së kaluar, në kompleksin e vilave “Long Hill”, në periferi të Tiranës.Familja Basha tani jeton në një vilë dykatëshe të kompleksit nga më të pëlqyerit në kryeqytet, i njohur si kompleksi i vilave të Papulit shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: