Dalin Pamjet:Biznesmeni Kosovar I Bën Dhuratë Ranger Rover Vajzës Për Ditëlindjen E 18-Të

Erëza Jusaj vajza e biznesmenit kosovar Shkelzen Jusaj ditë me parë e ka festuar ditëlindjen e 18-të.Babai i saj i cili është një afaristë i njohur për ditëlindje i ka blerë një super makinë, shkruan AlbanienshowMakina të cilën ia ka blerë Shkelzen Jusaj të bijës është Ranger Rover modeli më i fundit.Vlen të cekët që vajza nga Peja ishte në qendër të vëmendjes edhe gjatë verës, ku si maturante ishte një nga vajzat më të komentuara ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni si ia ben suprizen do befasoheni