Dalin Video Exlusive si u rrëzuan pallatet (Video)

Një pallat 6-katësh në Durrës është fun dosur dy kate nën tokë për shkak të lëkundjeve të forta të tër metit që tro nditën sot vendin me epiqendër shumë pranë Durrësit. Bëhet fjalë për pallatin ku ndodhen edhe lokali i njohur “Barons”. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se nga dëshmitë e personave të tjerë është mësuar se brenda tij ndodheshin disa njerëz shtype rekl,am dhe shiko vide,on: