Del video e turpshme e Dafina Zeqirit

Del video e turpshme e Dafina Zeqirit

Një video e Dafina Zeqirit ka dalë në rrjet, ku këngëtarja shihet duke bërë lëvizje mjaft provokuese.

Një nga kritikat që merr këngëtarja superseksi, është edhe zhveshja e tepruar në videoklipe dhe paraqitja tejet provokuese, e këtë e dëshmon edhe një video që është bërë nga videoklipi i këngës “La Reina” shtype rekl,am dhe shiko vide,on: