Del VIDEO ku Vajza humb jetën gjatë se.Ksit, 27-vjeçari përballet me akuza h Orror

Një 27-vjeçar, i cili akuzohet për v rasjen e një studenteje britanike, është vënë përballë një dëshmie të fortë nga një tjetër vajzë.Kjo fundit i ka thënë gjykatës se pak kohë më parë ai ka tentuar ta vr asë, duke u munduar që ta m byste. Vajza ka treguar se është përplasur fort me të duke tentuar të shpëtojë veten, ndërsa ishin takuar pas një komunikimi në rrjetin social Tinder shtype rekl,am dhe shiko vide,on